Kliniklerimizde uzman kadromuzla ve pozitif yaklaşımımızla, güncel fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını bulabilir; siz ve yakınlarınız için en doğru teknoloji ve tedavi yöntemlerini kullanacağımızdan emin olabilirsiniz.

SAYILARLA KLİNİĞİMİZ

Doktor Fizik – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde inme (felç) tedavisi, beyin hasarı tedavisi, nörorehabilitasyon ve diğer pek çok konuda destek bulabilirsiniz.

[counter type=”zero” box=”no” position=”center” font_weight=”500″ text_font_weight=”400″ text_transform=”none” separator=”yes” digit=”2354″ font_size=”100″ text_size=”16″ font_color=”#ea1c2b” text_color=”#000000″ text=”Kliniğimize bel ve boyun ağrısı şikayetiyle başvuran yıllık hasta sayısı.”]
[counter type=”zero” box=”no” position=”center” font_weight=”500″ text_font_weight=”400″ text_transform=”none” separator=”yes” digit=”5″ font_size=”100″ text_size=”16″ font_color=”#ea1c2b” text_color=”#000000″ text=”İnme veya beyin hasarından kaynaklı felç tablolarında hastanın kliniğimizde gördüğü günlük seans sayısı.”]
[counter type=”zero” box=”no” position=”center” font_weight=”500″ text_font_weight=”400″ text_transform=”none” separator=”yes” digit=”1375″ font_size=”100″ text_size=”16″ font_color=”#ea1c2b” text_color=”#000000″ text=”Bir yılda diz ve omuz problemleriyle kliniğimize ameliyatsız ağrı tedavisi için gelen hasta sayısı.”]
[qode_elements_holder number_of_columns=”one_column”][qode_elements_holder_item advanced_animations=”no”]
[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]
[qode_elements_holder number_of_columns=”one_column”][qode_elements_holder_item item_padding=”30px 30px 30px 30px” vertical_alignment=”middle” advanced_animations=”no”]

ROBOTİK FİZİK TEDAVİ MERKEZİ

Denge laboratuvarı, el kol laboratuvarı ve yürüme laboratuvarı ile robotik fizik tedaviye ihtiyaç duyulan her rahatsızlık için kapsamlı ve son teknoloji robotik fizik tedavi cihazlarımız ve alanında uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

[/qode_elements_holder_item][/qode_elements_holder]

Yürüme Laboratuvarı

Omurga yaralanmaları, beyin hasarı veya sinir, kas ve kemiklerde hasara sebep olan hastalıklar neticesinde alt vücutta oluşan fonksiyon bozuklukları yaşayan hastalara kapsamlı yürüme analizi, teşhis, tedavi ve rehabilitasyon sağlanır. Yürüme laboratuvarında uzmanlar tarafından yürüme işlevi ve dengeye odaklanılır.

Bilgi Al

El Kol Laboratuvarı

Kavrama ve uzanma becerilerini güçlendirip geliştirmek üzere özel olarak tasarlanmış robotik rehabilitasyon cihazları ile donatılmış bir çevrede konusunda uzmanlar tarafından yürütülen el kol laboratuvarı, çeşitli sebeplerle fonksiyon kaybı yaşanan el,kol,parmak fonksiyonlarını hastaya yeniden kazandırmak üzere çalışır.

Bilgi Al

Denge Laboratuvarı

Koordinasyon, denge ve motor işlevlerin iyileşmesini sağlamak amacıyla oluşturulan denge laboratuvarında, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı tarafından yapılan detaylı bir denge/koordinasyon ve hareket/fonksiyon değerlendirmesi sonrasında hasta doğru tedaviye yönlendirilir.

Bilgi Al

Robotik Fizik Tedavi

İnme sonrası hem üst hem de alt ekstremitenin rehabilitasyonunda tercih edilen robotik destekli fizik tedavi, sanal bir hedefe odaklanan destekli veya pasif hareketlerin yapılmasını sağlayan bilgisayar destekli rehabilitasyon cihazları ile yapılır.

Bilgi Al

DÜNYADAN HASTALARIMIZ

Deneyimli uzman ekibimiz ve donanımlı kliniğimize inme (felç), beyin hasarı, nörorehabilitasyon tedavileri için dünyanın dört bir yanından gelen hastalarımıza yıllardır uluslararası standartta hizmet vermekteyiz.